S kým jsme spolupracovali

Od roku 2014 jsme připravili tisíce stran textu pro desítky klientů. A vyzkoušeli si spolupráci s malými živnostníky, známými e-shopy i velkými korporacemi (i díky působení v Obsahové agentuře). Seznamte se alespoň s některými.


"Spolupráce s panem Němcem byla příkladná. Vše, co bylo domluveno, bylo splněno v požadovaný čas a v požadované kvalitě. Komunikace s panem Němcem byla věcná a bez dlouhého čekání na odpověď. Splňuje tedy myslím vše, co je potřeba k bezproblémové spolupráci."

Tomáš Fabián, tfabian.com


Výrobce účetních a ERP systémů Money S3, Money S4 a Money S5 nebo fakturační služby iDoklad. Pro tohoto klienta jsem v Obsahovce připravil například články na blog iDokladu, texty do časopisu Money News
a newslettery s novinkami.

Jeden z mých hlavních klientů v Obsahové agentuře. Za tři roky jsme pro něj připravil desítky newsletterů
a vymyslel k nim stovky předmětů. A navíc otextoval řadu bannerů, letáků, landing pages i článků.

Pro jednu z největších úvěrových společností na českém trhu jsem připravil desítky článků na blog. Mimo jiné jsem měl na starosti textovou a obrazovou stránku projektu Lidé Home Creditu nebo focení firemních akcí.

Přední srovnávač hypotečních úvěrů potřeboval pomoc s PR články i s texty na svém webu. Už za první rok spolupráce jsem pro něj napsal přes stovku článků a otextoval přes dvě desítky webových stránek.


"Před spoluprací s panem Němcem jsme vystřídali cca 4 různé copywritery. Až spolupráce s panem Němcem je přesně dle našich představ. Vždy píše kvalitní texty, dodrží své slovo a termín, což je pro nás zásadní."

Luboš Gregor, banky.czA spousta dalších...

Přidejte se k nim i vy. Napište mi a společně domluvíme podrobnosti spolupráce.